Obuwie robocze

Wyprzedaż kolekcji.

OFERTA OBUWIA ANTYPOŚLIZGOWEGO


COMMANDER- STEEL TOE
Trwałe, solidne, antypoślizgowe buty ochronne.
Podeszwa o unikalnym kratkowanym wzorze antypoślizgowa wykonana z gumy.    Dla większego komfortu i wygody obuwie wyściełane jest oddychającym, pochłaniającym wilgoć materiałem.
Buty Commander - to wygodne wodoodporne, wykonane z najwyższej jakości skóry buty ochronne zapewniające zarówno bezpieczeństwo jak i wygodęze względu na wzmocniony hartowany przód zgodny z wymaganiami norm DS/EN 345 – 200J, oraz podlegając kryteriom RSC
Kolor: czarny
ROZMIAR: 43

 

NEO- STEEL TOE
Wiązane buty ochronne z wzmocnionym przodem.
Butten łączy wygodę, styl i bezpieczeństwo.
Zastosowanie innowacyjnej technologii w podeszwie gwarantuje antypoślizgowość. Kiedy połączysię fakt z oddychającym wygodnym projektem zakończonym stylowym wiązaniem można stwierdzić tylko jedno to po prostu hit.
Neo-Steel Toe to najczęściej wybierane obuwie przez pracowników, którzy preferują wiązane obuwie ochronne zapewniające wygodę i bezpieczeństwo - przede wszystkim ze względu na wzmocniony hartowany przód zgodny z wymaganiami norm DS/EN 345 – 200J.
Kolor: czarny
ROZMIAR: 43

 

ALASKAN
Wodoodporne buty ochronne.
Dlaczego wybrać właśnie je?
Wierzchnia warstwa zrobiona jest z wodoodpornej skóry, podeszwa
natomiast ma właściwości antybakteryjne, antypoślizgowe z niezapychającym sią bieżnikiem. Obuwie wyścielane jest oddychającym materiałem dla większego komfortu, a całość wykonana jest w super lekkiej technologii.
Buty ochronne Alaskan są zaprojektowane z myślą o pracownikach przemysłu, głównie spożywczego, pracujących przy maszynach.
Buty Alaskan zapewnią wygodę i bezpieczeństwo - przede wszystkim ze względu na wzmocniony hartowany przód zgodny z wymaganiami norm DS/EN 345 – 200J.
Kolor: biały, czarny
ROZMIAR: 39,X3, 40X3, 43, 44X2, 45X3, 47

                
ARCTIC
Wodoodporne buty do pracy. Posiadająwzmocniony przód przez co chronią palce. Obuwiezawieramiękką i wygodnąwysciółkę, antyposlizgową podeszwę, oraz łatwo czyszcząca się skórę. Dodatkowo obuwie wyposażone jest w wyciąganą miękką wpładkę amortyzującą.
Obuwie to jest najczęściej wybierane do pracy w warunkach bardzo wymagających w przemyśle żywieniowym, spożywczym.
ObuwiespełniawszystkienormyDS/EN 345-200J.
Kolor: biały, czarny
ROZMIAR: 38, 39X2, 40X1, 41X1, 42X3, 42X3, 43X2, 44X3, 45, 46, 47


SFC FROGGZ CLASSIC
Chodaki robocze, łatwe do założenia (wsunięcia na stopę) i zdjęcia.
Te wygodne antypoślizgowe chodaki wykonane są z trwałej mieszanki gumowej EVA. Można je prać w pralce automatycznej. Ruchomy pasek na pięcie zapewnia wsparcie i bezpieczeństwo stopom. Natomiast super lekka technologia wykonania zapewnia stopom wygodę przez cały dzień.
SFE Froggzclassic są idealne dla szefów kuchni, kucharzy, piekarzy, pracowników opieki medycznej, pielęgniarek, kwiaciarzy, kosmetyczek i wszystkich innych pracujących na śliskich powierzchniach.
WAŻNE! Dla rozmiaru 37 wybierz 38, dla 38 wybierz 39 itd.
Kolor: czarny, biały
ROZMIAR:  37X2, 39, 40X2, 41X2, 42, 45, 47

GUARDIAN SB E WRU WELLINGTON BOOTS
Kalosze wyróżnia wysoka elastyczność i odporność w niskich temperaturach.Wykonane bez użycia kazeiny(rodzaj proteiny z mleka), ledu i kadmu,niska zawartość nitrylu.
Obuwie odporne na wstrząsy (antywstrząsowa) wkładka amortyzująca,
pochłaniająca wstrząsy (wibracje) podeszwa, dzięki tym zastosowaniom zmniejsza się zmęczenie stup.Antypoślizgowa podeszwa z zastosowaniem technologii SFC II
Obuwie odporne na działanie oleju, środków chemicznych i tłuszczy zwierzęcych, odporne na zniszczenia, a podeszwa nie pozostawia śladów. Wysokość obuwia to 39cm.
Guardian to obuwie z zastosowaniem najnowszej antybakteryjnej i antypoślizgowej technologii. Zapewnią wygodę i bezpieczeństwo – ze względu na wzmocniony hartowany przód zgodny z wymaganiami norm DS/EN 345 – 200J.
Kolor: biały, zielony
ROZMIAR: 44X2, 45, 46X2, 47X1, 48X1

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.