O nas

Firma Andtor jest firmą rodzinną założoną w 1982r.

Od samego początku działalność firmy skupiona jest na zaopatrzeniu przetwórstwa mięsnego oraz gastronomi.
Kilkudziesięcioletnie doświadczenie na rynku pomogło nam w sposób nowoczesny i dynamiczny rozwinąć naszą firmę.

Naszą misją jest pasja i profesjonalizm. Pasja rozbudza w nas zainteresowanie do wielowiekowej polskiej tradycji wędliniarskiej, a profesjonalizm motywuje do ciągłego doskonalenia, szkolenia i zdobywania doświadczenia przez naszych pracowników.

Naszymi klientami są firmy z całej polski. Zaufali nam liderzy w przemyśle mięsnym , masarnie oraz firmy garmażeryjne.
Ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych, którzy mogą zaopatrzyć się w wysokiej jakości produkty w sklepach stacjonarnych w Ostaszewie i Łysomicach oraz kontaktując się z nami telefonicznie lub e-mailowo.   
Naszym klientom oferujemy między innymi  przyprawy jednorodne, mieszanki przyprawowe, osłonki naturalne, osłonki białkowe, osłonki poliamidowe, siatki, przędzę do wędlin,  i inne produkty niezbędne do wyrobu wędlin między innymi ser żółty niskotłuszczowy zarówno do drobno jak i grubo rozdrobnionych wyrobów mięsnych.
Posiadamy w ofercie szeroki asortyment części wymiennych do maszynek mięsnych, jak również tradycyjne polskie maszynki ALFA.

Nasi klienci mogą liczyć na fachową obsługę. W trosce o zadowolenie klientów oferujemy natychmiastowe realizacje zamówień posiadając własny transport
oraz korzystając z zaufanych firm kurierskich.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.